NAJNOWSZE POSTY

Nie znaleziono żadnych wpisów.

POZNAJ NAS

Ja- Polka, On- Holender. Poznaliśmy się w 2012 w pracy w Amsterdamie. Wtedy marzyliśmy o podróżach jak o wygraniu miliona... niby można ale pewnie nam się nie uda. W lutym 2015 postanowiliśmy spróbować. Rzuciliśmy pracę i życie w Holandii i wyruszyliśmy dookoła świata. Miała to być roczna podróż ale po półtora roku jakoś nam się nie spieszy z powrotem:) po 14 miesiącach podróży po Ameryce Południowej i Środkowej zdecydowaliśmy się wrócić do Europy. I tak przez Hiszpanię i Portugalię wylądowaliśmy w Polsce. Odkrywając ten piękny kraj obmyślamy następny etap podróży. 6 grudnia wyruszamy do Iranu a stamtąd do Dubaju i Omanu. Później Sri Lanka i reszta Azji:) Nie mamy wyznaczonej trasy ani bardzo określonych planów tylko marzenia i otwartość na to co przyniesie nam kolejny dzień:)

JD

Maniak komputerowy zainteresowany każdym technologicznym newsem. Obecnie pasjonata programowania i twórca tego bloga. Kiedyś eksperymentował w laboratorium, teraz już tylko w kuchni. Kocha gotować i poznawać odwiedzane kraje "od kuchni". Urodzony na Karaibach kocha ciepłe kraje, nurkowanie i wyspiarskie "mañana" (jutro) i "tranquilo" (spokojnie).

Marta

Ta gadatliwa. Jeżeli nie zagada kogoś na śmierć to na pewno ogłuszy śmiechem. Marta jest "mózgiem operacji", planuje, podsuwa pomysły, czyta i pisze. Jej wielką pasją jest fotografia a ostatnio też szydełkowanie. Z pasją zajada to co Jandirk ugotuje.